Misja i strategia

NASZA strategia

  • Rozwój relacji partnerskich i zapewnienie krajom europejskim dostępu do suwerennych zdolności rakietowych.
  • Promowanie współpracy i konsolidacji przemysłowej w Europie.
  • Zwiększenie sprzedaży eksportowej i budowanie strategicznego partnerstwa poza Europą z sojusznikami krajów stojących za grupą MBDA.
  • Dalszy rozwój konkurencyjności oraz zaawansowanych pocisków i systemów rakietowych oferowanych dla każdego rodzaju misji.
  • Zapewnienie doskonałości operacyjnej i utrzymanie czołowej pozycji na rynku.

 

 

NASZA WIZJA

Jesteśmy globalnym graczem i europejskim liderem w dziedzinie systemów rakietowych.

 

NASZA MISJA

Funkcjonujemy jako zaufany podmiot rynku obronnego w krajach, gdzie działamy, i w państwach sojuszniczych. Dostarczamy im kluczowych zdolności wojskowych w celu ochrony bezpieczeństwa narodowego i zapewnienia strategicznej niezależności.

 

NASZE WARTOŚCI

  • INNOWACJE : Zapewniamy przewagę operacyjną i strategiczną.
  • ZOBOWIĄZANIE : Zawsze spełniamy nasze obietnice.
  • UCZCIWOŚĆ : Jesteśmy niezawodnym i zaufanym partnerem o najwyższych standardach biznesowych i etycznych.
  • PASJA : Koncentrujemy się na każdym zadaniu i jesteśmy świadomi naszej roli w dostarczeniu zdolności krytycznych dla misji.
  • WSPÓŁPRACA : Różnorodność i poczucie wspólnego celu służy zapewnieniu przewagi konkurencyjnej wszystkim naszym interesariuszom.

 

Nasze podstawowe powołanie: sprostać wyzwaniom naszych klientów

Siły zbrojne borykają się z coraz większą złożonością scenariuszy działania, podczas których nie ma miejsca na błąd. W tym bardzo wymagającym i stale zmieniającym się środowisku, mogą one polegać na naszym zespole ekspertów.

MBDA jest światowym liderem w dziedzinie pocisków i systemów rakietowych. Oferuje szeroką gamę produktów, wykorzystujących najbardziej zaawansowane obecnie technologie.
Co więcej, jest jedyną europejską grupą zdolną do projektowania i produkowania pocisków i systemów rakietowych, spełniających szerokie spektrum obecnych i przyszłych wymagań trzech rodzajów sił zbrojnych (siły powietrzne, marynarka wojenna, wojska lądowe).

MBDA oferuje swoim klientom odpowiednie wsparcie aż do końca okresu eksploatacji kompleksowego uzbrojenia. Chcemy proponować najlepsze i najbardziej ekonomiczne rozwiązania i usługi, w ramach wsparcia polityki obronnej nabywców. Od czasu utworzenia, MBDA stale pokazuje, że potrafi łączyć najlepsze umiejętności, aby sprostać wciąż rosnącym wymaganiom na całym świecie.